Halowy turniej piłki nożnej dziewcząt

zzz/MOS Nowy Sącz/

W dniu 25 października 2016 r. w hali sportowej Gimnazjum w Rytrze rozegrano turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego. W zawodach wystąpiły najlepsze cztery szkoły podstawowe w powiecie, które zwyciężyły w zawodach międzygminnych: Szkoła Podstawowa w Barcicach, Szkoła Podstawowa w Librantowej, Szkoła Podstawowa w Złockiem, Szkoła Podstawowa w Gródku n/Dunajcem.

Najlepsze w turnieju okazały nasze dziewczyn ze Szkoły Podstawowej, które wygrały wszystkie swoje spotkania i zasłużenie zdobyły tytuł Mistrzyń Powiatu. Drugie miejsce zajęła drużyna z Gródka n/Dunajcem, trzecie miejsce zdobyły uczennice z Barcic, a czwarte z Librantowej. Najlepszą zawodniczką została Julia Myjak ze Złockiego.

Zobacz link:

http://mos-nowosadeckie.pl/sprawozdania/szkola-podstawowa-w-zlockiem-zwycieza-w-pilce-halowej-dziewczat/

Zostaw odpowiedź