SP w Złockiem zwycięża w piłce nożnej halowej dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego

mistrzostwa-powiatowe-w-halowej-pilce-noznej-dziewczat-sp-22-copySzkoła Podstawowa w Złockiem zwycięża w piłce halowej dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt SP

25 października br. w hali sportowej Gimnazjum w Rytrze rozegrano turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego. W zawodach wystąpiły najlepsze cztery szkoły podstawowe w powiecie, które zwyciężyły w zawodach międzygminnych: Szkoła Podstawowa w Barcicach, Szkoła Podstawowa w Librantowej, Szkoła Podstawowa w Złockiem, Szkoła Podstawowa w Gródku n/Dunajcem.

Najlepsze w turnieju okazały się dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Złockiem, które wygrały wszystkie swoje spotkania i zasłużenie zdobyły tytuł Mistrzyń Powiatu.

Drugie miejsce zajęła drużyna z Gródka n/Dunajcem, trzecie miejsce zdobyły uczennice z Barcic, a czwarte z Librantowej.

Najlepszą zawodniczką została Julia Myjak.

Gratulacje!!!!

Zostaw odpowiedź