MOJA PRZYSZŁOŚĆ BEZ UZALEŻNIEŃ
Treść
Za nami szkolny konkurs plastyczny „Moja przyszłość bez uzależnień”. Uczniowie poprzez swoje prace pokazali, jak wyobrażają sobie szczęśliwe i bezpieczne życie wolne od nałogów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! 🌿🎨🏆
Konkurs zorganizowali:
mgr Krystyna Seruga
mgr Marta Lorens
mgr Agnieszka Buliszak
mgr Robert Bukowski
mgr Agnieszka Buliszak
mgr Robert Bukowski